Nurme looduskosmeetika elustiil väärtustab kehalist ja hingelist rahulolu ning loodusega kooskõlas elamist. Õnneliku ja aktiivse elu juures on kõige olulisem oma keha kuulamine. Hea tervis saab suuresti alguse enda hellitamisest, naermisest ja elu nautimisest!

Just kõike seda soovib Nurme toodete näol pakkuda ka kõikidele inimestele. Nurme ei tee kompromisse koostisosade ja kvaliteedi osas. Iga Nurme seep, Nurme kreem, Nurme šampoon ja õli – kõik tooted kaubavalikus on tehtud käsitsi, kasutades vaid parimaid tooraineid. Lisaks kodumaistele nurmetaimedele on toodetes ka väärtuslikud õlitaimed, mis aitavad nahal ja juustel üle elada karmi talve. Meie kliimas avokaadod, oliivid, kookosed ja sheapähklid kahjuks ei kasva, need ei ole loomulikult kodumaised koostisosad.

Nurme looduskosmeetika kätte võid usaldada kogu oma pere juustest varvasteni. Nurmega võid koos minna sauna või nautida lõõgastavat vanni. Nurme on arvestanud nii emade ja isadega kui mõelnud ka pere kõige pisemate peale. Erinevatel toodetel on erinev iseloom. On ju ka iga lill omanäoline ja isepäine. On unistavalt hella kummelit, jõulist kadakat, romantilist lavendlit ja pöörast kookost. Kõik õrnalt, mahedalt, puhtalt ja leebelt – vaid niipalju, et hellitada nahka ja meeli.

Ökomoni poodi oleme valinud Nurme looduskosmeetika tooteid vastavalt hooajale ning klientide soovitustele. Valik laieneb pievalt, hoia silm peal 😉