Kõik me armastame kohvikust või tanklast kaasa võtta mõnusalt sooja kohvi või teed, kuid sellega kaasneb tihti ka ühekordne tops, mis mõjutab kahjuks tohutult maakera. On aeg muutuseks ja seda juba täna! Sellistest mõtetest saigi alguse Suurbritannia bränd Funk My World.

Funk My World on südamega loonud valiku stiilseid, unikaalseid ja korduvkasutatavaid klaasist kohvitopse. Ühekordse plastiku probleem on väga tõsine ja suure osa sellest põhjustavad meie kaasaostetud joogiga saadud ühekordsed topsid. Palju keskkonnasõbralikum ja ka stiilsem on kasutada korduvkasutatavaid ilusaid kohvitopse. Klaasist kohvitops on uuringute järgi kõige väiksema ökoloogilise jalajäljega kohvitops- nii palju plusse ühes topsis!

Funk My World klaasist kohvitopsi värvid on valitud nii, et nad sobiksid nii meestele kui naistele ja igas vanuses kasutajale. Mitmed kohvi kaasa müüvad kohad annavad sulle isegi allahindlust kui ostad oma topsiga.

Topsi ümber olev toiduga kokkupuuteks sobilik silikoon on spetsiaalselt disainitud kauni kohvioa ja teelehe kujutisega, mis on Funk My World-i signatuuriks. Silikoon on BPA vaba ja kuumakindel ning 1.2 mm paksune, mis on veidi paksem kui ülejäänud turulolevad mudelid. Esiteks teeb see topsi täiesti kuumakindlaks ja teiseks võimaldab seda hoida libisemiskindlalt käes.

Klaasist kohvitops on tehtud mittepoorsest borosilikaadist, mis tähendab seda, et ta on karastatud ning on vastupidav temperatuuridel -60 kuni +200 kraadi. Klaasi paksus on 2.5 mm ja mõõdud 13 cm x 9 cm. Mahutab 340 ml vedelikku. Silikoonist kaas on disainitud võimalikult lekkekindlana ja võimaldab mõnusalt jooki rüübata.

Funk My World on bränd keskkonnast hoolivale kasutajale, kes peab lugu heast kuumast joogist ning kenast disainist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga