Mulieres looduslikud puhastusvahendid said alguse, kui toote loojate perre sündisid lapsed, kelle nahale ei sobinud tavakaubanduses müüdavad keemilised pesuvahendid.

Vajadus tõhusa ja loodusliku, ülitundlikule ning allergilisele nahale sobiva pesuvahendi järele kannustas katsetama vanaema sahtlist leitud seebiretseptidega. Kui alguses oli see enda tehtud keskkonnasõbralik ja looduslik puhastusvahend vaid oma tarbeks, siis üsna pea varustati sellega ka oma sõpru ning sugulasi. Tänaseks on kodune seebi valmistamine viinud selleni, et saadaval on mitmed Mulieres tooted: pesu- ja puhastusvahendite sari, mille on enda jaoks leidnud juba tuhanded perekonnad üle maailma.

Mulieres tooted on tuntud juba kümnes Euroopa riigis, aga need on jõudnud ka juba kaugematesse kohtadesse- Taiwanist Dubaini. Umbes 80% Mulierese toodangust lähebki välismaale.

Mulierese retseptide väljatöötamisel võetigi eeskujuks traditsioonid. Vaadati, milliseid vahendeid kasutasid meie esivanemad, enne kui need eelmise sajandi keemiarevolutsiooniga unustuse hõlma vajusid. Uuriti võimalikke koostisosi, katsetati erinevaid toimeaineid ning otsiti parimaid keskkonnasäästlikke tootmis- ja pakendamisvõimalusi. Aastatepikkuse arendamise ja uurimistöö käigus täiustus esialgne retsept oluliselt ning sündisid Mulieres tooted, mille üle võib uhkust tunda. Kõik tooted on looduslikest koostisosadest, pakendatud keskkonnasõbralikult ning toimivad tõhusalt.

Mulierese loojate missiooniks on panna aina enam inimesi looduslikke tarbimisvalikuid tegema, et meie tarbimine oleks ohutu nii inimestele kui ka ümbritsevale keskkonnale. Loodusest hoolimine on võimalik elukvaliteedis järeleandmisi tegemata. Vastupidi, loodusest hoolides saab elukvaliteet ainult tõusta.

Mulieres looduslik pesugeel ja puhastusvahendid põhinevad nahasõbralikul oliiviõlil, millel on tõendatult head puhastusomadused ning mis oma tõhususe juures ei ärrita nahka.

Pesuvahendite puhastusvõimet on testinud ja kinnitanud teadlased Tallinna Tehnikaülikoolis. Tooted ei põhjusta kahju elusorganismidele või meid ümbritsevale keskkonnale. Need on turvaline valik lastega peredele, samuti leiavad Mulierese toodete hulgast endale sobiva nii tundliku nahaga inimesed kui ka allergikud.

Mulierese tooteid kasutades on võimalik pesta pesu ja puhastada kodu loodusega kooskõlas, koormamata liigselt Läänemere niigi habrast tasakaalu.
Läänemere kallastel elab ligi 85 miljonit inimest ning eriliste geograafiliste, klimaatiliste ja okeanograafiliste tunnuste tõttu on meie kodumeri oma valgalal väga tundlik inimtegevusest põhjustatud keskkonnamõjude suhtes. Üha rohkem inimesi tunneb muret ja vastutust selle eest, millise elukeskkonna pärandame oma lastele. Mulieres tooted on kõik biolagunevad. Läänemere riigid on leppinud ühiselt kokku eesmärgis – taastada Läänemere merekeskkonna tervis. Mulieres annab meelsasti oma panuse!

Mulieres tooted on vegan sertifikaadiga, mis on vegan toodete tarbijale äärmiselt oluline tunnus. Vastava päevalille sümboli võib leida toidu ja joogi, kosmeetikatoodetelt, puhastusvahenditelt ja teenustelt. Vegan Society märgis “vegan” pärineb 1944. aastast, kus päevalille sümbol annab klientidele kindlustunde tarbimisel, et ettevõte toodab kvaliteetseid ja eetilisi tooteid. Mulieres tooted ei ole testitud loomadel ning kõik koostisosad on 100% taimset päritolu. Seetõttu ongi toodetele omistatud rahvusvaheline Vegan Society sertifikaat.

Lõhnastamata Mulieres looduslik pesugeel ja üldpuhastusvahend on saanud Eesti Allergialiidu märgise, mis tõestab, et need on ohtutud, usaldusväärsed, lõhnaaineteta ning ei sisalda ärritavaid või ülitundlikkust põhjustavaid aineid. Ükski Mulierese toode ei sisalda parabeene, naftatooteid, sünteetilisi lõhna-, värvi- ja säilitusaineid.

ECOCERT on Euroopa üks rangematest ja mainekamatest standarditest, mis on globaalselt kõige tunnustatumaid sertifikaate. ECOCERT on Mulieres toodetele väljastanud loodustoodete sertifikaadi „EcoCert natural detergent, made with ORGANIC“, mis kinnitab pesugeelide, üldpuhastusvahendite ning tootmissüsteemide vastavust säästva arengu standardile. EcoCert sertifikaat kinnitab, et Mulieres tooted on biolagunevad, koostisosad on 99,97 % looduslikust päritolust ja 10,26% kogu koostisosadest pärineb mahepõllumajandusest.

Meil on Ökomonis eraldi kategooria, kus on looduslikud puhastusvahendid. Seal on ka erinevad Mulieres tooted: Mulieres looduslik pesugeel, looduslik üldpuhastusvahend, looduslikud nõudepesumasina tabletid, Mulieres looduslik äädikas. Samuti on Mulieres tooted esindatud ka kategoorias küünlad, kus on erinevad looduslikud küünlad nii rapsivahast, mesilasvahast kui sojavahast.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga