Natracare looduslikud hügieenitooted naistele loodi juba 1989.aastal, kui Susie Hewsoni otsustas, et on hädasti vaja naise kehale ohutuid tooteid, mis ei sisaldaks kahtlaseid ning tundmatuid keemilisi ühendeid. Brändi meeskond leidiski lahenduse ning hakkas valmistama inimorganismile ning keskkonnale ohutuid hügieenitooteid.

Naise keha on nii eriline ning kuna intiimpiirkond on väga vastuvõtlik ümbritsevale, siis ei tohiks see kindlasti kokku puutuda keemiliste ainetega, mis võivad tekitada sügelust, ärritust, ebameeldivat voolust või ebamugavust.

Naised kogu maailmas usaldavad just Natracare brändi tooteid, kuna need on valmistatud sertifitseeritud orgaanilisest puuvillast, ilma kloorita pleegitatud, ilma kunstsiidita ja on vabad muudest tehismaterjalidest. Loomulikult pole neile toodetele lisatud lõhna- ega säilitusaineid. Kõik tooted on valmistatud looduslikest taimsetest materjalidest. Natracare hügieenitooted ei tekita toksilise šoki sündroomi.

Natracare looduslikud hügieenitarbed sobivad igale naisele – ka tundliku nahaga kasutajale. Eriti sobib see bränd naistele, kes tunnevad end menstruatsiooni ajal halvasti või ebamugavalt. Paljud naistearstid soovitavad sellisel juhul vältida sünteetilisi ja kahjulikke kemikaale täis tavatooteid ning kasutada loomulikumaid ning looduslikke tooteid, mis on meie organismile igati ohutud. Natracare looduslikud hügieenisidemed ei sisalda imamisgeele ega muid sünteetilisi aineid, mis nahaga kokkupuutel tekitaksid ärritust.

Natracare tootevalikust leiad looduslikud pesukaitsmed, looduslikud hügieenisidemed ning looduslikud tampoonid.

Hooli endast, oma kehast ning meie keskkonnast!