Mida on vaja koduseks suuhügieeniks? Hambahari, hambapasta, hambaniit- kaks korda päevas ja sinu suu tänab sind! Kui soovid, et samal ajal tänaks sind ka meie loodus ja maakera, siis vali bambusest hambahari, hambapesutabletid ja komposteeruv, looduslik hambaniit.

Hambahari on igapäevane tarbeese, mida on lihtne keskkonnasõbralikuma alternatiivi vastu vahetada. Hambaarstid soovitavad hambaharja vahetada iga kolme kuu tagant, mistõttu kasutades tavalist, plastist hambaharja, tekitame päris palju tarbetut prügi, mis jääb maakera pikaks ajaks koormama. Sama on tühjade hambapastatuubidega, mis on valmistatud plastist ning mille lagunemine võtab aega ligi 500 aastat! Kerale bambusest hambahari on aga komposteeruv ning seda eelistades saab anda suure panuse looduse säästmisse. Hambapesutabletid on pakendatud paberist kotikesse.

Kerale on noor ja kodumaine kaubamärk, mis toob loodussõbralikud hügieenitoodete alternatiivid tarbijale lähemale. Kerale tootevalikus on bambusest hambaharjad ja hambapesutabletid täiskasvanutele ning lastele. Tooteid iseloomustab kõrge kvaliteet ja taskukohasus – tarbija saab sama hea toote turu keskmisest märksa soodsama hinnaga.

Mis on Kerale missioon? Toode, mis on „odavam“ keskkonnale, peaks olema soodsam ka tarbijale: ainult nii jõuame üheskoos massideni ja suudame iganenud tarbimisharjumusi muuta. Tarneahelas ei ole liigseid lülisid ning Kerale meeskond töötab iga päev selle nimel, et nende tootearendus ning efektiivsus kiiresti turule jõuaks.

Kerale bambusest hambaharjad on valmistatud Hiinas kasvatatud ja töödeldud moso bambusest (mao zhu), mis on kiiresti komposteeruv ja taastuv materjal. Harjal on kumer wavy handle kuju, mis tagab hea kasutusmugavuse. Harjased on kvaliteetsest BPA-vabast nailonist.

Hambapesutabletid koosnevad võimalikult naturaalsetest ühenditest: fluoriidiga variandil on 14, fluoriidita 13 koostisosa. Tabletid on toodetud Suurbritannias.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga