Sonett bränd loodi juba 1977. aastal ning kõik nende kodupuhastus- ja looduslikud pesuvahendid on 100% biolagunevad, mis tähendab, et lisaks meie organismile, on need ohutud ka meie keskkonnale.

Sonett tooted ei sisalda naftakeemiast valmistatud tensiide, ensüüme ega teisi allergeene, need ei sisalda ka kunstlikke lõhna-, värvi- ega säilitusaineid. Kõik õlid ja eeterlikud õlid on toodetud 100% kontrollitult mahedalt või biodünaamiliselt. Toodetes ei kasutata geeni- ega nanotehnoloogiat ning kõik Sonett tooted on täielikult julmusevabad.

Sonett ökoloogilised puhastusvahendid sobivad ühtviisi hästi ka nii tundlikule kui allergilisele nahale. Tavalised pesuvahendid sisaldavad valdavalt naftakeemiast valmistatud aineid, mis biolagunevad raskesti või üldse mitte ning kogunevad veekogudesse. Sonett puhastusvahendid põhinevad taimsel seebil, mis on valmistatud ainult sertifitseeritud mahepõllumajandusest pärinevatest taimeõlidest. Nii toetavad Soneti tooted monokultuuride, pestitsiidide ja kunstväetisteta põllumajandust.

Kui soovid pikemalt ökoloogiliste puhastusvahendite eeliste kohta lugeda, siis saad seda teha näiteks meie blogipostitusest.