Ökomoni e-poes on eraldi looduskosmeetika kategooria, mille valikus on meil nii välismaised kui ka Eesti kosmeetika brändid oma vahvate toodetega. Näiteks HOIA homespa on üks suurim ja populaarsem Eesti looduskosmeetika bränd otse Saaremaalt. HOIA tooted on looduslikud, ohutud ja sobivad kasutamiseks kogu perele.

HOIA homespa sündis, kui brändi looja Triinu Karolin ootas oma esimest last ning hakkas rohkem tähelepanu pöörama sellele, mida ta sööb ja milliste ainetega ta nahk kokku puutub. Selgus, et puhtaid tooteid leida on väga keeruline või isegi võimatu. See ajendas alustama katsetusi ja uuringut, kuidas käib looduskosmeetika valmistamine. Esimesena sai valmis tehtud hoia kehakoorija eelkäija… ning Triinu sattus vaimustusse! Erinevate katsetuste ja toorainete kohta uurimise käigus saigi lõpuks loodud HOIA homespa bränd.

Nimi HOIA sümboliseerib kõiki brändi aluspõhimõtteid: HOIA ennast, HOIA keskkonda, HOIA loodust ja HOIA ligimest. Lisaks tundub see sõna olevat igas keeles hästi hääldatav ning selles on välja hääldades piisavalt karakterit ja omapära.

HOIA tooted on suunatud kõigile, kes tahavad oma nahale pakkuda vaid 100% looduslikke tooteid, mida ei ole katsetatud loomade peal ning mis on toodetud keskkonda säästvalt, käsitsi Saaremaal. HOIA tooted sobivad eriti hästi just Põhjamaisele kuivale ja dermatiidile kalduvale nahale, sest rikkalikke õlisid on toodetes kordades rohkem, kui näiteks kreemides ja veepõhistes toodetes. Samuti kasutatakse HOIA toodetes hästi palju rafineerimata ehk toorest sheavõid, mida peetakse Aafrika naiste kullaks!

HOIA-l on ligi 50 erinevat toorainet, mis kõik tuleb erinevatest kohtadest. Argaaniaõli tuleb näiteks otse Marokost, ehk sealt, kus ainsana maailmas kasvab looduslikult Argaaniapuu. Sheavõi tuleb Aafrikast. Nii argaaniaõli pressimine kui sheavõi valmistamine annavad moslemiusku ühiskonnas võimaluse töötamiseks ka naistele, eriti lesknaistele, kes saavad niiviisi teenida raha oma laste hariduse jaoks. Samas kadakamarjad, tudraõli ja kanepiseemneõli tulevad siitsamast meie oma Saaremaalt! Paljud toorained tulevad Inglismaa tarnijatelt.

Kindlasti on HOIA tooted erinevad selle poolest, et neis ei ole vett (va lilleveed). Kallites kreemides on alati kõige esimene komponent vesi ehk aqua, sest seda on tootes kõige rohkem (koostisosade järjestus peab olema kahanevas järjekorras), kuid vesi teadupärast ei maksa mitte midagi. HOIA toodetes on vesi asendatud väärtuslike õlide ja rasvadega, mis tähendab, et sama raha eest saad sa tegelikult rohkem. HOIA tooted on kontsentreeritud ja ka ilma igasuguste lisaaineteta, mida tavaliselt kreemidesse lisatakse lõhna, konsistentsi, värvi ja säilivuse parandamiseks. HOIA tooted on 100% looduslikud ja lisaainete vabad. Kõik ained, mis toodetesse on lisatud, töötavad naha heaolu nimel, mitte selleks, et kreem oleks lumivalge või sinine. Mitte ka selleks, et kreemil oleks mõnus konsistents ja ta säiliks 5 aastat.

Meie e-poes on saadaval erinevad HOIA homespa tooted ning valik muutub vastavalt nõudmisele. Näiteks leiad meie valikust HOIA bb kreemi, HOIA sundrops superseerumi, HOIA kehakoorijad, kehavahud ja palju muud! Teeme erinevaid kampaaniad ning aeg-ajalt on saadaval ka HOIA sooduskood.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga