TOPI Natural on loonud innovaatilised ning looduslikud puhastusvahendid ja hooldusvahendid, mis sobivad nii riietele kui jalanõudele. Bränd on sündinud Topi talus Läänemaal. Tegemist on esimese kodumaise tootjaga, kelle valikus on looduslikud jalatsihooldusvahendid. TOPI tooted on inspireeritud Läänemaa metsadest ja rabadest, ühendades naturaalse tooraine ja kaasaegsed tehnoloogiad.

Toodetes on sulandunud kokku looduse jõud, põlvkondade kogemused ja tänapäeva teadmised. TOPI tooted on mõeldud neile, kes otsivad midagi ainulaadset ning kvaliteetset. TOPI looduslikud puhastusvahendid ja hooldusvahendid kaitsevad ja toidavad nahka ning muid materjale nii vee kui mustuse eest ning pikendavad seeläbi jalanõude, jakkide, kottide jm eluiga.

Et anda oma jalanõudele, kottidele ja üleriietele vett ja mustust tõrjuvad omadused on loodud TOPI NATURAL REPEL – looduslikku vett ja mustust hülgav sprei. NATURAL REPEL loob hingava tõkke, mis tõrjub tõhusalt vett ja mustust ning muudab puhastamise tunduvalt lihtsamaks. See on täiesti ohutu keskkonnale, inimestele ja loomadele.

TOPI looduslik jalanõude deodorant ja lõhnaeemaldaja – on uuenduslik kahefaasiline toode: esmalt eemaldab halva lõhna ja teiseks loob lõhna tekitavatele bakteritele ebasoodsa keskkonna, mis takistab nende arengut. Toode on 100% looduslik ja sisaldab eeterlike õlisid nagu sidrunhein, piparmünt, teepuu ja sidrun.

TOPI looduslik puhastusvaht eemaldab jalanõudelt ka keerulise mustuse. Pritsige puhastusvaht jalatsile või lapile, puhastage jalanõud ja laske kuivada. See sobib ka igapäevase mustuse ja soolajääkide eemaldamiseks.

TOPI looduslik vaha jalatsitele ja nahkesemetele annab täisnahale erilise kaitse. Erinevad looduslikud õlid on valitud nii, et nad toidavad nahka sügavuti kuni pindmise kihini. Naturaalne mesilasvaha annab kaitse ja siidise läike. Taastab ka vana ja kulunud nahka.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga