Ökomon on e-pood, mis sisaldab korduvalt kasutatavaid, plastivabasid ja keskkonda vähem koormavaid tooteid. Meie juurest leiad mugavalt võimalikult palju igapäevaseid tooteid, mille kasutamisega saad teha teadliku valiku parema tuleviku jaoks.

Meie e-poes on valik võimalikult looduslike koostisosadega kosmeetika ja enesehügieeni tooteid ning kodumajapidamistarbeid, olles seejuures ka keskkonnasõbraliku pakendiga. Pakendatud toodete müügipakend on paberist, papist, metallist, klaasist või muust ümbertöödeldud ja/või ümbertöödeldavast materjalist.

Alati võib meile soovitada uusi põnevaid koostööpartnereid, kes haakuvad meie maailmavaatega, kirjutades e-mailile info@okomon.ee või meie kodulehel asuvasse chat-i.

Ei pea. Tooteid saate tellida nii külalisena kui registreeritud kliendina. Kui aga soovite ka edaspidi meie e-poest tellida, siis soovitame luua oma konto. Teie enda kasutajakonto annab lisavõimaluse näha oma ostude ajalugu, näha ja muuta kontaktandmeid. Samuti saab lisada tooteid soovinimekirja. Tellimuse vormistamine on lihtsam ja kiirem tänu eeltäidetud aadressiväljadele.

Ökomoni veebipoes saab tasuda järgnevate makseviisidega: Swedbank, SEB Pank, Luminor Pank, COOP Pank, LHV Pank, Citadele Pank ja krediitkaart.