Elev on väike ja tore kodumaine bränd, mis valmistab vahariiet toidule. Elev pani enda vahariietele nimeks VahaVrapp, sest vahariie ongi justkui vrapp toidu ümber. Tegu on Eesti mesilasvaha, männivaigu ja jojobaõliga immutatud 100% puuvillase riidega. Valminud käsitööna siinsamas Eestis.

Mesilasvaha on vahariide staar! Sellel on antibakteriaalsed omadused ehk siis igasugused bakterid seal elutsema ei hakka. Kuigi Elev vahariided on tänu mesilasvahale juba üsna hästi käesoojusega voolitavad, annab männivaik nakkuvust veelgi juurde. Lisaks sellele pikendab männivaik riide eluiga. Jojobaõli on samuti antibakteriaalse toimega, kuid teeb vahariide ka pehmemaks ning seda sisaldav mesilasvaha ei pragune nii kergesti.

VahaVrapp on parim abiline toidu säilitamisel. See aitab toidul kauem värske püsida ja vähendab seega toidu raiskamist. Enim sobib vrapp puu- ja köögiviljade ümber. Kapsas, sibul, pirn või maitseroheline – mesilasvahariie ei lase toidul kuivada, kuid tänu oma hingavale pinnasele, ei lämmata toitu nagu seda teeks toidukile. Kata vahariidega kauss, kus õhtusöögi jäägid ja pane külmkappi. Või hoopis see salatikauss, mis läheb grillõhtu lauale – Elev vahariided hoiavad putukad toidust eemal ja on lisaks veel väga ilusad!

Lisaks vahariidele leiab Elev brändi valikust ka kodumaisest mesilasvahast küünlad. “Tee ise” küünalde meisterdamise komplekt on juba nii paljudele lastele ja täiskasvanutele koos tegemise rõõmu pakkunud! 🙂