Pure Shores artisan on noor kodumaine bränd, mille loojaks on keemiahuviline Alevtina. Brändi kõik juuksehooldustooted valmivad käsitööna Tallinnas. Tahked šampoonid ja palsamid, vegan keratiiniga palsam, kuuma- ja UV-kaitsega juuksesprei ning juukseõli kuivadele juukseotstele.

Juuksehooldus ei pea tingimata sisaldama keemilisi aineid. Pure Shores artisan tootesari on looduslik ja taimne. Loomulikult on bränd ka julmusevaba. Kasutatakse kõige õrnemaid kookosest valmistatud sulfaadivabasid pesuaineid, mis vahutavad luksuslikult, kuid ei pese maha peanahalt ja juustelt loomulikke õlisid. Kasutatakse probiootilisi kultuure, et hoida tooteid värskena ja säilitada peanaha loomulikku mikrofloorat.

Kõik tahked šampoonid ja palsamid ning teised juuksehooldustooted valmistatakse käsitsi parimatest saadaolevatest koostisainetest. Tootmine käib 100% Eestis, järgides minimalistlikke tootmispõhimõtteid. Kõik tooted on käsitsi segatud ja valmistatud väikestes partiides, et tagada oma toodete värskus ja autentsus. Pure Shores artisan on pühendunud low-waste tootmisele ehk püütakse leida igale tekkinud kõrvalsaadusele uue kasutusala.