Ari on uus ja vahva Eesti bränd, kes tõi turule koostöös kohalike teadlastega väljatöötatud innovatiivsed keha- ja koduhooldustooted, mis hoolivad meie planeedist ning sobivad oma minimalistliku disainiga igasse koju. Ari südamesoov on olla teerajajaks igapäevaharjumuste rohepöördel üle maailma.

Hetkel on tootevalikus looduslikud Ari kätepesuvahendid, mis on vahu kujul. 2020.a loodi kätepesuvahendi retsept, milles ei ole vett ning seetõttu vähendatakse kätepesuga seotud üüratut:

  • süsihappegaaside emissiooni seepide transportimisel, 
  • plastikjäätmete teket ühekordsete plastikpakendite arvelt ja 
  • veekulu tootmiselt. 

Tulemuseks ongi innovaatiline toode, mis toimib lihtsal „lisa vett“ põhimõttel: täitepakendi sisu segatakse kodus tavalise kraaniveega ning valmib kvaliteetne ja loodussõbralik vahutav kätepesuvahend. Kätepesuvahendi kõik koostisosad on 100% mahepõllundusest ning toote pakendid on võimalikult keskkonnasõbralikud ning ohutud nii meile kui meie planeedile.

Ari on üdini keskkonnasõbralik bränd ning kõik tooted on loodud zero waste elustiili põhimõttel.
Ari kätepesuvahendi dosaatorid ja täitepakendid on valmistatud taaskasutatud alumiiniumist, sest alumiinium on omakorda lõpmatuseni taaskasutatav ja äärmiselt vastupidav. Kogu maailma ajaloos toodetud alumiiniumist on koguni 75% tänaseni kasutusel!

Shape

Description automatically generated with medium confidence