Ökomoni tootevalikus ei ole ainult Eesti looduskosmeetika brändid. Oleme välja valinud ka tublisid tootjaid välismaalt, võttes arvesse toodete innovatiivsust ning keskkonnasõbralikkust. Nii toodete koostise ning pakendi suhtes.
SOLIDU Cosmetics on meie arvates üks kõige vahvam, innovaatilisem ja stiilsem tahke looduskosmeetika bränd.

Kas teadsid, et inimkond ostab minutis 1 000 000 plastpudelit? Ning igas minutis visatakse prügiautotäis plastprügi meie ookeanidesse. Kui palju sellest plastist kasutatakse sinu kosmeetika- ja juuksetoodete pakkimiseks? Vaata oma vannitoas ringi ja loe kokku kõik plasti pakendatud tooted- ilmselt liiga palju!
Ühe plastist šampoonipudeli lagunemiseks kulub 500 aastat. Ehk kõik meie elu jooksul ära visatud plastpudelid on siiani maakeral alles!


SOLIDU Cosmetics on keskkonnateadlik, innovatiivne looduskosmeetika bränd Leedust. Kõik SOLIDU tahked šampoonid, tahked palsamid ja seebid on kõrge kvaliteediga, kontsentreeritud aktiivsetest koostisosadest. Lisaks on iga nende tahke šampoon ja tahke palsam valmistatud ilma veeta ning SOLIDU tooted on kõik 100% plastivabad- ka pakendid!
Kui sinu igapäevased juuksehooldustooted sisaldavad umbes 80% ulatuses vett, siis SOLIDU tooted on tehtud üksnes vajalikest elementidest: nahasõbralikest aktiivsetest koostisosadest, taimeõlidest, ekstraktidest ja looduslikest eeterlikest õlidest. No ja te vaid vaadake, kui kenad need tooted välja näevad!


SOLIDU Cosmetics loob tahkeid looduskosmeetika tooteid, mille pakendid võivad ka koduhoovi kompostis loodussõbralikult laguneda 45 päeva jooksul – JAH, nii kiiresti! Kõik SOLIDU pakendid on plasti- ja paberivabad ning on valmistatud vaid tärklisest, bambusest ja söest.
Bambus on üks kõige säästvamaid materjale maakeral, mis kasvab päevas kuni meeter. SOLIDU šampooni, palsami ja seebi karpide tootmiseks kasutatakse neitsiliku bambuse asemel bambusest valmistatud söögipulkade tootmisel saadud ning üle jäänud bambuslõikeid. Karp on värvitud söega, ilma sünteetilisi värvaineid kasutamata. Kuna pakendid on väiksed ja kompaktsed ei pidurda nad vaid plastmassi tootmist, vaid vähendavad ka transpordi heiteid. SOLIDU Cosmetics ei kasuta mikroplastikut, silikoone või teisi koostisosi, mis ei biolagune.
Samuti on SOLIDU šampoon ja palsam ideaalsed, et reisile kaasa võtta, sest neid ei pea isegi eraldi vedelike kotti pakkima ja pole muret, et tooted kohvris lekiks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga