Kokos on Eesti looduskosmeetika bränd, mille tooted on 100% looduslikud ja kvaliteetsed. Selle suurepärase kaubamärgi valikust leiab näiteks Kokos tahked šampoonid, Kokos tahked juuksepalsamid, magneesiumiga looduslikud deodorandid, hambapesu pulbrid ning loodusliku huulepalsami.

Kokos bränd sai alguse soovist tuua tarbijani tavapärasest erinevaid ökotooteid, mis oleksid nahasõbralikud, ohutud ja valmistatud vaid puhtast toorainest. Kõik Kokose tooted sobivad ideaalselt zero waste elustiili armastajatele, sest lisaks looduslikele koostisosadele on toodetele valitud ka jätkusuutlikud pakendid. 

Kokose toodetesse ei lisata vett, sest ainult niiviisi on võimalik valmistada kõige puhtamat ja säilitusainetevaba toodet. Muuhulgas eelistatakse toorainet, mille puhul tootmisviis ja tootja on teada ning eelkõige püütakse kasutusse võtta just kodumaist toorainet. Kokos toodetes on oma koha leidnud lausa 18 mahedat eesti päritolu koostisosa.

Kokos väärtustab loodushoidu ja lähtub oma tooteid valmistades keskkonna säästvast printsiibist. Nende eesmärk on endast maha jätta võimalikult väike ökoloogiline jalajälg.

Kokose brändi iseloomustab:

  • Puhas looduslik materjal – toodetes kasutatakse kvaliteetset, võimalikult vähetöödeldud looduslikku toorainet. 90% looduslikust toorainest on töötlemata.
  • Kodumaisus – suur osa (ja kui võimalik, siis kõik) Kokose koostisosadest on pärit Eestist. 
  • Keskkond, loodushoid – pakendid on bio-lagunevad papp-pakendid või alumiiniumist taastäidetavad pakendid.
  • Cruelty Free printsiip – koostisaineid ega tooted ei ole loomade peal testitud.

Kõik Kokose tooted valmivad käsitööna Eestis, Tallinna lähedal Kosel. Kokos valmistab vaid tooteid, mis lööb igal ökotooteid hindaval ning zero waste elustiili jälgival kliendil silma särama.