Others on endine õpilasfirma Münt, mis koosneb neljast noorest Tartu Hugo Treffneri gümnaasiumist, kes ühendasid oma jõud eesmärgil vallutada maailm (heas mõttes!). Münt hambapesutabletid ja suurepärane meeskonnatöö võitis 2021.a saate “Ajujaht”, mis on Eesti suurim äriideede konkurss. Veel said noored Tartu linnalt eripreemia, sest lisaks Ajujahi võidu Tartusse toomisele seondub nende tegevus linna jaoks oluliste väärtustega, näiteks looduskeskkonna säästmise ning noorte ettevõtlusaktiivsuse suurendamisega.

Others hambapesutabletid sündisid lihtsast ideest – kui igapäevased tooted saavad olla karmide kemikaalide vabad ning jätkusuutlikult toodetud ja pakendatud, siis nad peaksid seda ka olema!

Iga aasta lõpetab umbes miljard vaid korra kasutuses olnud hambapasta tuubi maailmameres või prügimäel. See fakt pole enam mingi uudis, aga see number kõlab endiselt pööraselt suurelt. Nende meeskonnale tundus iseenesestmõistetav selles osas midagi ette võtta.

Hambapesutabletid on päris loogiline lahendus – nagu harilik hambapasta miinus vänge keemia ja plast-tuub, pluss efektiivsed naturaalsed koostisosad, kasutusmugavus ja hea väljanägemine. Kõik see pakendatud taastäidetavasse klaaspurki.

Iga valik tarbijana on otsus, millisesse tulevikku oma raha investeerime. Others usub, et toodetel, mida igapäevaselt kasutame, on just seetõttu eriti suur kaal. Vastutustundlike põhimõtete järgimine ei tähenda kompromisside tegemist toote efektiivsuse, kvaliteedi või väljanägemise osas.

Euroopa suurima rohetehnoloogiate arendamisele suunatud kiirendiprogrammi Climate-KIC tabeli järgi on Others hambapesutabletid võrreldes tavalise hambapastaga 98 protsenti väiksema ökoloogilise jalajäljega.

Kui soovid neid meie valikus olevaid hambapesutablette oma silmaga vaadata ja enne ostu purgikest käes hoida, siis tule Balti Jaama Turu teisele korrusele! Meil on seal pood kus on lisaks meie kaubavalikule ka Sinu Looduskosmeetika puhtad ja looduslikud tooted.