Amazinc! on Tšehhist pärit zero waste elustiili toetav bränd, mis loodi surfamist ja lumelauasõitu fännava seltskonna poolt. Looduslikud päikesekreemid olid seltskonna visiooniks, et kasutatavad päikesekaitsetooted oleksid samal ajal efektiivsed ning ohutud nii inimesele kui meie keskkonnale.

Brändi loojad armastavad väga aega looduses veeta ning sellest tuli ka mõte, et tuleb kaitsta seda, mis on endale armas ning südamelähedane. Sellest mõttest ajendatuna on Amazinc! loonud looduslikud päikesekreemid, mille puhul on samaaegselt mõeldud nii efektiivsusele kui ka ohutusele. Lisaks hoolikalt valitud koostisosadele on brändi loojatele oluline ka toodete pakend – et see oleks võimalikult keskkonnasäästlik ning lihtsalt ümbertöödeldav. Kõik tooted on pakendatud plastivabalt kas alumiiniumist või papist pakendisse, et vähendada prügi hulka ning plastireostust.

Amazinc! meeskonna peamine eesmärk ongi luua mitmeid ja mitmeid tooteid, mis on 100% looduslikud ning mingeid allahindluseid enda nõudmistele ei tehta. Zero waste elustiil on brändi loojatele südamelähedane.

Amazinc! tooted on täielikult jamavabad, ei sisalda nanoosakesi, säilitusaineid ega kahtlaseid keemilisi koostisosi. Kõik nende looduslikud päikesekreemid on mineraalse päikesekaitsega, mis tähendab, et koostises olev tsinkoksiid kaitseb nahka selle pinnal ning ei lase UV kiirtel läbi naha imenduda. Tsinkoksiid (zinc oxide) on aktiivne koostisosa, mis jääb naha pinnale ning kaitseb nahka UV-kiirete eest neid eemale peegeldades. Päikesekaitsetooted kaitsevad nii UVA kui UVB kiirguse vastu.

Amazinc! looduslikud päikesekreemid on vegan ning julmusevabad. Selle brändi valikust leiad nii SPF30 kui SPF50 looduslikud päikesetooted.