Meie kõigi heaolu ja tervis saavad alguse kodust. Meid mõjutab nii see, mida sööme, kui see, mida kasutame kehahoolduses ja millega puhastame oma kodu. Kiire elutempo puhul on raske leida aega süübimaks toodete koostisesse. Biominerata on selle töö ise ära teinud ja loonud suurepärase kodumaise looduslike puhastusvahendite sarja!

Biominerata lugu sai alguse perekonnast, kui pärast lapse sündi hakkasid brändi loojad toodete koostisosadele ja puhastusvahendite ohutusele rohkem tähelepanu pöörama. Oli paras väljakutse leida ohutuid puhastusvahendeid, mis oleksid samaaegselt nii tõhusad kui naha-, hingamisteede- ning loodussõbralikud. Nii otsustatigi asi ise käsile võtta ja alguse said Biominerata looduslikud puhastusvahendid!

Biominerata valikust leiad loodusliku üldpuhastusvahendi, WC-poti puhastusvahendi ning kerge sidrunheina aroomiga loodusliku nõudepesuvahu ja loodusliku vahuseebi kätele.
Kõik Biominerata tooted on looduslikud ja vegan ning parabeeni, SLS, silikoonide ja mineraalõlide vabad. Sobivad kasutamiseks ka allergikutele, lastele ning tundliku nahaga inimestele. Eesti Allergialiidu poolt heaks kiidetud ning tunnustatud ka Vegan Society poolt.

Looduslikud puhastusvahendid on ohutud nii meie organismile kui keskkonnale – need ei põhjusta nahaärritusi ega hingamisteede probleeme ning on biolagunevad.

Hoolikalt koostatud retseptid, põhjalikud testid laborites, rangeid kvaliteedinõudeid järgiv tootmisprotsess ning selle kinnituseks saadud sertifikaadid – Biominerata hindab puhast kodu ja puhast loodust.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga