BioVegan Family on tervislike ja keskkonnasõbralike põhimõtetega kodumaine pereettevõte Viljandimaal, Suure- Jaanis. Nende eesmärk on pakkuda tervist hoidvaid ja naturaalseid tooteid. Toodetes on kasutatud vaid loodusliku päritoluga koostisosi, mis on ohutud nii inimestele kui keskkonnale. BioVegan Family pesupulber pole testitud ka loomade peal.

BioVegan Family pesupulber sai alguse siis, kui loojad püüdsid oma perele leida sobivat pesuvahendit. Kuna ükski turul olnud looduslikest pesupulbritest nende allergilisele perele ei sobinud, tuli endal valmistada lihtsate looduslike vahenditega ohutu pesupulber, mis sobiks ka allergikutele ja nahaprobleemidega inimestele. Eesmärk sai saavutatud ja nüüd pakutakse ka teistele seda keemiavaba, kuid siiski ülitõhusat pesupulbrit. BioVegan Family pesupulber jätab pesu puhtaks ja pehmeks, ning lisaks ei ole vaja kasutada pesuloputusvahendeid.

Oluline on teha vahet looduslikel kui ka tavapesuvahenditel. Sageli näeme pakenditel eksitavat sõna “looduslik” või “natural”, kuid tegelikkuses ei saa antud toodet looduslikuks nimetada. Väga paljud tänapäeva tooted müügilettidel sisaldavad ohtlikke ja tervist kahjustavaid aineid. Nii mõnedki levinud terviseprobleemid nagu astma, erinevad ekseemid ja mitmed allergiad on alguse saanud just inimesele mittesobivast pesupesemisvahendist.

Väga paljud tooted turul sisaldavad sünteetilisi lõhna-ja värvaineid, naftasaadusi, fosfaate, pleegitavaid koostisosi. Ka looduslikud puhastusvahendid sisaldavad koostisainet nagu tseoliit, mis pole ka tervisele kõige ohutum valik. Tseoliiti sisaldavate vahendite suurimaks probleemiks on see, et see ei tule pesus riietest välja. Tolmav pesu tekitab nahaärritusi ja ei sobi astmaatikutele.

Pesupulbrit ostes ei tuleks kunagi lähtuda hinnast, vaid sellest, mis koostisosi pulber sisaldab ja millist mõju võib see meie tervisele avaldada ning mõelda, kas see on minule ja keskkonnale kõige parem valik. Tähelepanu tuleks pöörata ka puhastusvahendite doseerimisele, oluline on kasutada vastavalt pakendil olevat kasutusjuhendit. Tihtipeale inimesed doseerivad vahendeid üle ning sellega kaasnevad terviseprobleemid ja ka riietest ei tule liigne pesuvahendi kogus pestes välja.

BioVegan Family looduslik pesupulber on toodetud Eestis. Iga koostisosa on hoolega valitud, et pakkuda kvaliteetset, kuid 100% looduslikku toodet. Tooted on vabad sünteetilisest keemiast, biolagunevad, keskkonnasõbralikud ja ohutud kanalisatsioonile.
Pesupulber on eriti nahasõbralik, mistõttu on sobilik eelkõige tundlikule ja allergilisele nahale. Eeterlike õlide aromaatsed omadused annavad õrna ja värske lõhna ning on antibakteriaalse toimega.

BioVegan Family pesupulber on ideaalne imikute riiete ja riidest mähkmete pesemiseks. Vähene vahutavus, mistõttu on sobilik täisautomaatsetele ja eestlaetavatele masinatele. Tänu kontsentreeritusele eemaldab tõhusalt plekid ja pesusse kogunenud pesuvahendite jäägid. Taimset päritolu pesupulber jätab valge valgeks ja värvid kirkaks. Sobib igat tüüpi pesu jaoks kõikidel temperatuuridel.

Oleme Ökomoni e-poodi loonud kategooria looduslikud puhastusvahendid, kus on valikus ka BioVegan Family erinevad looduslikud pesupulbrid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga