ZEW For Men on läbi ja lõhki bränd meestelt meestele! Idee tuli meestelt, teostus meestelt ja kõik tooted on spetsiaalselt meestele!
Kellel siis ei oleks aastas mitu korda peas küsimus “mida kinkida mehele”?! Meil on selleks tarbeks eraldi tootekategooria meestele ja alamkategooria kingitused mehele.

Siin aga ZEW For Men looduskosmeetika brändi lugu.
Nagu me teame, siis seljakotiga rännates on oluline koti kaal – see oli üks põhjustest miks ZEW loojad 2014.a ühel oma mägimatkal Bieszczady mägedes avastasid, et tavalised dušigeelid ja šampoonid on lihtsalt liiga rasked. Seetõttu otsustasid nad luua päris enda seebid ja šampoonid, pidades silmas aktiivse eluviisiga meeste vajadusi ning zero waste elustiili põhimõtet.
Kuna vesi on hügieenitoodete üks põhikoostisosi siis selle eemaldamisel muutuvad tooted oluliselt kergemaks. Milleks tassida kaasas vett, kui sul on võimalik võtta seda kasvõi lähedalasuvast ojast.
Et mitte loodust reostada alustati 2015.a uuringuid, et toodete koostis oleks võimalikult looduslik ja keskkonnasõbralik. Kõigepealt loodi 3in1 universaalne seep näo, keha ja juuste pesuks ja tänaseks on juba loodud terve kehahooldustoodete sari meestele.

Põhiliseks inspiratsiooniallikaks ZEW looduskosmeetika brändil on loodus ning toodete peamised koostisosad on samuti loodusest. Nagu näiteks süsi, must Chaga seen ja kanep. Hoolimine planeedist ja puutumata loodusest on ZEW jaoks esmane prioriteet, seega on toote pakendid loodud nullkulu elustiili silmas pidades ja vältides üleliigse plastprügi teket. Seebid on pakendatud papist pakenditesse, õlid klaasist purgikestesse ning tarvikud kestavad aastaid. ZEW jaoks on olulisem kvaliteet kui kvantiteet ning lihtsus mitte liialdatus.

Ökomoni e-poest leiad erinevad habemetooted, raseerimistooted meestele, looduskosmeetika ning hügieenitooteid nii juustele, näole kui kogu kehale. Tooted on disainitud meestele mõeldes ja näevad välja stiilsed.

Viide: https://zewformen.com/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga