Signe Seebid on vahva Eesti looduskosmeetika bränd, mis kasutab oma toodetes vaid kvaliteetseid tooraineid ja võimalusel kodumaised taimi. Lõhna annavad looduslikud eeterlikud õlid ja taimed ning värv tuleb kas naturaalsetest taimedest, oksiididest, mudast, savist, kakaost või muust meie looduses leiduvast.

Signe Seebid tootevalikusse kuuluvad näiteks looduslikud seebid, eeterlikud õlid, kodulõhnastajad, vannisoolad, vannivahud, looduslikud kehakoorijad, looduslikud deodorandid, kehavõid ja kehaõlid. Tooteid on nii naistele, meestele kui lastele.

See tore Eesti looduskosmeetika bränd hoolib meist ja meie keskkonnast ning keskkonnamõju vähendamiseks pakendatakse valmistatav looduskosmeetika võimaluse korral taaskasutatavast materjalist pakendisse. Toodete pakendamisel kasutatakse klaasi ja taaskasutatavat pappi/paberit. Ettevõte on liitunud ka pakendi taaskasutusorganisatsiooniga.

Iga Signe Seebid tahke šampoon, palsam, looduslik seep, vannivahupall, vannisool või misiganes muu toode on valminud käsitööna, siinsamas Eestis, mis teeb iga toote eriliseks ja armastusega valmistatuks.