Croll & Denecke on pika ajalooga keskkonnasõbralik pereettevõte Saksamaalt, Bremenist. Nende tootevalikus on esikohal mitmesugused naturaalsed käsnad, mille töötlemiseks on põlvest põlve palju vaeva nähtud ning teadmisi aina edasi antud. Praeguseks ongi Croll & Denecke Euroopa suurim looduslike käsnade pakkuja. Lisaks käsnadele on Croll & Denecke tootevalikus ka looduslikud spa- ja kehahooldustooted, juuksehooldustooted ja looduslikud luffa ehk käsnkõrvitsa tooted.

Croll & Denecke ettevõtte süda tuksubki aga meresügavustes. 40 meetri sügavusel merepinnast kasvavad naturaalsed käsnad, mis on tõeline looduse ime. Oma siidise tekstuuriga on nad väga vastupidavad, mitmekülgsed ja eriti õrnad nahale. Selle ettevõtte lugu algaski lummusest nende elusorganismide vastu.

Croll & Denecke käsnad on biolagunevad ning kestavad aastaid kui nende eest hoolt kanda ning neil on palju erinevaid otstarbeid nii nahahoolduses kui ka koduses majapidamises. Samuti keskenduvad nad kõrgele kvaliteedile, nahasõbralikkusele ja jätkusuutlikele materjalidele.

Ettevõtte jaoks on oluline looduslike käsnade õrn ja jätkusuutlik ekstraheerimine ning ökoloogilise tasakaalu säilitamine. Selles veendutakse regulaarselt isiklikult kohapeal käies. Kaubanduspartnerid koguvad saaki kontrollitud viisil ja ainult kaks korda aastas, kui looduslikud käsnad on saavutanud alammõõdu. Käsnajuured on alati säilitatud. Selle eripäraks on: miljonid seemnerakud vabanevad, kui need ära lõigatakse. See tähendab, et looduslikud käsnad kasvavad jätkusuutlikult – ikka ja jälle.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga