Oleme oma Ökomoni e-poodi loonud eraldi kategooria, kus on mitmed Eesti looduskosmeetika brändid ning meie valikus on näiteks Bonobo näokreemid, Bonobo kehakreemid, Bonobo huulepalsamid ning Bonobo deodorant-kreemid. Kõik puhtad ja looduslikud!

Bonobo on Eesti looduskosmeetika bränd, mis on loodud loodust, loomulikkust ja iseennast hindavale naisele.

See vahva bränd sündis 2014. aastal, mil maailmarändur ja ratsionaalne boheemlaslik looduslaps Kristi Kalluste hakkas otsima võimalikult puhtaid ja looduslikke kosmeetikatooteid. Pärast esiklapse sündi muutus nahk eriti tundlikuks, mis viis soovini valmistada ise kreeme, mille koostisosad oleksid tuttavad ja turvalised.

Me elame maailmas, kus puutume pidevalt kokku kemikaalide ja mürkidega nii meid ümbritsevas keskkonnas kui ka toidus, rääkimata kosmeetikast. Me kasutame ilutooteid, sest soovime olla kaunid ja säravad, kuid meie kehad on neile mitteomaste ainete koorma all kurnatud ja stressis. See võib väljenduda nahaprobleemides, aga ka toidutalumatuses, seletamatus väsimuses või ärevushoogudes.

Bonobo on pühendunud selliste looduskosmeetika toodete loomisele, mis on tõhusa toimega, kuid kehale leebed ja toetavad. Brändi looja Kristi Kalluste võlub oma valgusküllases laboris käsitsi korjatud Eesti taimede tarkuse ja orgaanilise rafineerimata sheavõi abil kreeme ja huulepalsameid, mida võid muretult oma nahale kanda. Võid neid muretult anda ka oma lastele kasutada.

Igal Bonobo tootel on oma toime, mis on pärit nendes kasutatud taimede looduslikust väest.

Bonobo tooted on puhtad, vabad ja metsikud. Su keha tänab sind Eesti looduskosmeetika kasutamise eest!

Kui soovid kõiki neid tooteid ka oma silmaga vaadata, järgi katsuda ning nuusutada, siis tule meile külla! Balti Jaama Turu teisele korrusele, Sinu Looduskosmeetika poodi, kus on ka kogu meie e-poe tootevalik esindatud! 🙂